Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Lithuania (LTU)

Flag LTU
No.TournamentLast update
1Lietuvos jaunių merginų komandų šachmatų pirmenybės (U14) 10 Minutes
2Lietuvos jaunių komandų šachmatų pirmenybės (U14) 16 Minutes
3Marijampolės miesto atrankinės varžybos 2017 1 Hours 28 Min.
4Greitiųjų šachmatų turnyras ,,Rapid open K" 10 Hours 52 Min.
5Vilkaviskis Chess Formula 2017 (17) Vilkaviškio Šachmatų Formulė 13 Hours 42 Min.
6Biržų šachmatų čempionatas 13 Hours 47 Min.
7Atviras Lietuvos šachmatų "Žaibo" čempionatas 16 Hours 1 Min.
8Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (M10) B 17 Hours 16 Min.
9Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (B10) B 17 Hours 17 Min.
10Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (M12) A 17 Hours 22 Min.
11Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (B12) A 17 Hours 23 Min.
12Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (M08) C 17 Hours 25 Min.
13Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (B08) C 1 Days 13 Hours
14Šachmatų turnyras "Meškiukas Rudnosiukas" (U06) D 1 Days 14 Hours
15Algirdas Bajarkevicius Rapid Chess Tournament 2017 1 Days 16 Hours
16Match - Tournament (Scheveningen system) VSS Tauras - Vilnius Chess Club 2 Days 8 Hours
17Vilniaus Šachmatų klubo žaibo turnyras 2017-11-21 2 Days 12 Hours
18Romano Arlausko jubiliejinis 100-mečio greitųjų šachmatų turnyras 3 Days 12 Hours
19PANEVEZYS RAPID 2017 A Tarptautinis greitųjų šachmatų turnyras Algimanto Česnauskio atminimui 3 Days 16 Hours
20PANEVEZYS RAPID 2017 B Tarptautinis greitųjų šachmatų turnyras Algimanto Česnauskio atminimui 3 Days 20 Hours
21Gargzdams-764 4 Days
22Panevezys chess club ch 2017 4 Days 12 Hours
23In memoriam GM Algimantas Butnorius 2017 4 Days 13 Hours
24Vilkmerge 2017 (C) 4 Days 15 Hours
25Vilkmerge 2017 (A) 4 Days 19 Hours
26Vilkmerge 2017 (B) 4 Days 19 Hours
27Vilkmerge 2017 (D2) 4 Days 20 Hours
282017 m. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių greitųjų šachmatų čempionatas 4 Days 20 Hours
29Vilkmerge 2017 (D) 5 Days 11 Hours
30Vilkmerge 2017 (Blitz) 5 Days 12 Hours
312017 m. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių čempionatas 6 Days 17 Hours
322018 Blitz tournament "Dainava Open" 7 Days 14 Hours
33"2018 Druskininkai Rapid Open " 7 Days 21 Hours
34"Aquapark Open " (U14) 7 Days 21 Hours
35"Aquapark Open " (U12) 7 Days 21 Hours
36"Aquapark Open " (U10) 7 Days 21 Hours
37"Aquapark Open " (U08) 7 Days 21 Hours
38Vilniaus Šachmatų klubo žaibo turnyras 2017-11-14 9 Days 12 Hours
397 Stage of Rapid Chess Marathon Kretinga 2017 11 Days 18 Hours
402018 m. Richardo Banaičio atminimo turnyras B 12 Days 11 Hours
412018 m. Richardo Banaičio atminimo turnyras A 12 Days 11 Hours
42Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas 2017 12 Days 17 Hours
43Lietuvos studenčių merginų greitųjų šachmatų čempionatas 2017 12 Days 17 Hours
44Marijampoles ruduo-2017 2017-11-11 12 Days 17 Hours
4547-asis tradicinis Naujametinis šachmatų turnyras KAUNAS 2018 12 Days 18 Hours
46Vilniaus Šachmatų klubo žaibo turnyras 2017-11-07 16 Days 12 Hours
47Lietuvos kariuomenės šachmatų čempionatas 20 Days 19 Hours
48Šachmatų turnyras "Kauno viltys 2017" A 20 Days 19 Hours
49Šachmatų turnyras "Kauno viltys 2017" B 20 Days 19 Hours
50Vilniaus Šachmatų klubo žaibo turnyras 2017-10-30 23 Days 12 Hours
Advertisement