Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 6 Minutes
210 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 12 Minutes
38 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 1 Hours 31 Min.
4White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 16 Hours 4 Min.
5White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 17 Hours 12 Min.
6I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 17 Hours 16 Min.
7White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 17 Hours 45 Min.
8White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 17 Hours 47 Min.
9Azerbaijan Women's Championship 20 Hours 17 Min.
10 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 23 Hours 38 Min.
11TEMPO 17-02-2018 RSK 1 Days 19 Hours
12"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 1 Days 21 Hours
13Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 1 Days 23 Hours
1412 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 2 Days 1 Hours
1512 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 2 Days 1 Hours
1614 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 3 Days 1 Hours
1716 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Days 1 Hours
1814 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Days 2 Hours
19AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 5 Days 4 Hours
20AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 5 Days 4 Hours
21AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 5 Days 4 Hours
22AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 5 Days 4 Hours
23AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 5 Days 4 Hours
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 5 Days 4 Hours
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 5 Days 4 Hours
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 5 Days 4 Hours
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 5 Days 4 Hours
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 5 Days 4 Hours
29"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 5 Days 18 Hours
3016 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 Days 2 Hours
31" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 8 Days 21 Hours
32" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 14 Days 23 Hours
33TEMPO 03-02-2018 RSK 15 Days 19 Hours
34"Kings of 64" - Masters group 15 Days 21 Hours
35"Kings of 64" - Challengers Group 15 Days 22 Hours
36"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 15 Days 22 Hours
37ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 16 Days 3 Hours
38II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 16 Days 20 Hours
39CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 16 Days 23 Hours
40IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 17 Days 19 Hours
41III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 17 Days 20 Hours
42Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 18 Days 1 Hours
4327-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 18 Days 20 Hours
4427-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 18 Days 20 Hours
45Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 18 Days 21 Hours
46Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 18 Days 21 Hours
47Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 18 Days 21 Hours
48Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 18 Days 22 Hours
49HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 18 Days 22 Hours
50HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 18 Days 23 Hours