chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 225,000-dən çox yarış, Avropanın klub çempionatı və Şahmat Olimpiadasından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
12017年全国国际象棋棋协大师赛(郑州) 女子一二级棋士组 CHI
2 Dəqiqə
2Zonal Paraense - 2017 BRA
3 Dəqiqə
3Torneo Internacional "Prof. Luis Garcia" 2017 HON
4 Dəqiqə
4Regional de Petropolis 2017 BRA
5 Dəqiqə
5Club Argentino de ajedrez- BLITZ SABADO 19/08/17 - COMIENZA 17:30 HORAS 5 MIN. + 2 SEG. - 11 RONDAS ARG
5 Dəqiqə
617° Abierto de INVIERNO de VILLA BALLESTER 2017 "FESTIVAL MARTIN FIERRO" ARG
5 Dəqiqə
7Zonal Goias 2017 - 18 a 20 de Agosto - Premiação Total R$ 2.000,00 BRA
6 Dəqiqə
8Torneo Abierto de Ajedrez IRT Sub 2200 - Ciudad de Neuquén - 18 al 20 de Agosto - $5500 en Premios - (Distancia mayor a 100 KM Alojamiento Gratuito) ARG
6 Dəqiqə
9I Aberto do Brasil do CXSSP - São Sebastião do Paraíso/MG Valendo Rating Clássico FIDE e CBX BRA
6 Dəqiqə
10Torneo IRT Ajedrecistas De Venezuela Homenaje al MN Luis Zowain VEN
7 Dəqiqə
11Semifinal Argentina Sub 1700 "Memorial Tulio Ottonello" en MONTEROS (TUCUMÁN) 19 y 20 de agosto de 2017 - $ 5000.- EN PREMIOS ARG
10 Dəqiqə
12Decimo Circuito Blitz 2017 ESA
12 Dəqiqə
13Iº Torneo Abierto IRT Sub 2200 Copa Santa Cruz del Lago ARG
12 Dəqiqə
14I ABIERTO DE AJEDREZ ACTIVO JUGUEMOS AJEDREZ EN EL POSCONFLICTO LA MONTANITA COL
18 Dəqiqə
15Campeonato Nacional de Rapidas 2017 HON
20 Dəqiqə
16IRT - III TORNEO ABIERTO FIDE 2017 GRUPO A GUA
21 Dəqiqə
17XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Blitz Code 164522 CAT
25 Dəqiqə
18Campeonato Nacional Individual Amador - ate 1600_ 2016/2017 POR
26 Dəqiqə
1980vo. ANIVERSARIO CLUB MUNICIPAL URU
26 Dəqiqə
20Campeonato Nacional Individual Amador Semi_Rápidas - ate 1600_ 2016/2017 POR
29 Dəqiqə
21Campeonato Nacional Individual Amador Rápidas - ate 1600_ 2016/2017 POR
31 Dəqiqə
22Semirrapido Torre Blanca Sabado 19-08-2017 ARG
35 Dəqiqə
23IRT ALCALDIA DE GANCHATIVA 2017 - LIGA AJEDREZ DE BOYACA COL
37 Dəqiqə
24Torneo Interescolar de Ajedrez por Equipos Trelew 2017 PRIMARIA ARG
38 Dəqiqə
25Torneo Interescolar de Ajedrez por Equipos Trelew 2017 SECUNDARIA ARG
38 Dəqiqə
26Torneo despedida al Mundial de Valeria Bank y Ilan Schnaider Torre Blanca - 19 de Agosto de 2017 ARG
40 Dəqiqə
27Campeonato Paulista Universitario 2017 - Serie Prata Feminino BRA
43 Dəqiqə
28TORNEO B - Abierto de INVIERNO VILLA BALLESTER 2017 ARG
43 Dəqiqə
29Campeonato Paulista Universitario 2017 - Serie Ouro Feminino BRA
45 Dəqiqə
30TORNEO DE 1RA Y 2DA CATEGORIAS CLUB PHILIDOR (MORON) COMENZO FESTIVAL MARTIN SCIORRA ,CLUBPHILIDOR MORON 9 DE JULIO 613 ARG
53 Dəqiqə
31CAMPEONATO REGIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DO SAL 2016/2017 CPV
53 Dəqiqə
32TORNEO POR EQUIPOS SUB 2200 ANIVERSARIO ENROQUE OSORNINO 2017 CHI
53 Dəqiqə
33II TORNEIO DE SEMI-RÁPIDAS DAS FESTAS DA CIDADE DA AMADORA POR
54 Dəqiqə
34Memorial Edgar "Cacho" Fernandez - Chivilcoy ARG
56 Dəqiqə
35Torneo Activo de Ajedrez XL Juegos Deportivos y Fiestas Regionales de Filadelfia 2017 COL
58 Dəqiqə
3614th Avicenna Cup International Chess Festival B IRI
59 Dəqiqə
37III Torneig d'Escacs Llampec "Festa Major de Platja d'Aro" CAT
1 Saat 1 Dəq.
38II турнир МАРИНОПОЛЦИ - 2017 II tournament MARINOPOLTSI - 2017 BUL
1 Saat 2 Dəq.
39Torneo IRT Juvenil AJEFECH-Club Chess Maipu CHI
1 Saat 13 Dəq.
40Torneo Dia del Niño-Jaque Mate Ushuaia ARG
1 Saat 14 Dəq.
4128/9 a 1/10 ABERTO DO BRASIL COPEL TELECOM SESC CAIOBÁ 2017 R$ 30.000,00 prêmios BRA
1 Saat 18 Dəq.
42IRT 1era Semifinal Absoluta Clasificatoria Juegos Nacionales 2019 CUNDINAMARCA COL
1 Saat 19 Dəq.
43Torneo de Ajedrez Día del Niño "Trofeo P A M P A" Infantiles Homenaje en memoria del Profesor José María Difabio ARG
1 Saat 20 Dəq.
44Torneo de Ajedrez Día del Niño "Trofeo P A M P A" Cadetes Homenaje en memoria del Profesor José María Difabio ARG
1 Saat 20 Dəq.
45Torneo de Ajedrez Día del Niño "Trofeo P A M P A" Juveniles Homenaje en memoria del Profesor José María Difabio ARG
1 Saat 20 Dəq.
46Torneo de Ajedrez Día del Niño "Trofeo P A M P A" Adultos Homenaje en memoria del Profesor José María Difabio ARG
1 Saat 21 Dəq.
47II Torneo Open de Ajedrez de Goicoechea CRC
1 Saat 21 Dəq.
48IRT - III TORNEO ABIERTO FIDE 2017 GRUPO B GUA
1 Saat 21 Dəq.
49Torneo por equipos "Antonio Virginis"2017FASGBA/ Ronda 2 el sábado 19.08 ,16:30 Matches 1,2 y 3 en SIRE/ 4,5,6 y 7 en CAB. ARG
1 Saat 23 Dəq.
50Circuito Blitz CXSSP Etapa 33 BRA
1 Saat 23 Dəq.
Advertisement